Võistluspäeval kuvatakse esialgseid tulemusi. Lõplikud tulemused kinnitatakse viis päeva peale etapi toimumisaega ning selle kohta teadet ei edastata.

Tulemuste arhiiv

Vaata möödunud võistluste tulemusi arhiivist edc.ee/stat


Tulemused

Koht Punkte Nimi Klubi Riik Võistlusklass EDC1 EDC2 EDC3
DBM
100 Alens Zvilna Dog Sport Carnikava LTV DBM 100
90 Taivo Kangilaski Baltosport EST DBM 90
81 Raimonds Kleinbergs RaceDog Latvia LAT DBM 81
73 Lloyd Clark Forest of Dean Canicross GBR DBM 73
DBW
100 Heidi Liimatainen Team We Run FIN DBW 100
90 Ginta Elizabeth Kleinberga RaceDog Latvia LAT DBW 90
81 Ingūna Brūveris Dog Sports Carnikava LTV DBW 81
73 Jelena Dolski koertekool Leader EST DBW 73
66 Reet Volt Leader EST DBW 66
66 Sarmīte Linde Dog Sport Carnikava LVA DBW 66
53 Alice Lindlo Baltosport Est DBW 53
48 Julija Osipova RaceDog Latvia LAT DBW 48
43 Kathrin Hofmann Mitteldeutscher Schlittenhunde Club GER DBW 43
DCK2
100 Ralfs Melkerts Dog Sport Carnikava LV DCK2 100
90 Meribel Keisi Kilu EST DCK2 90
81 Rene Kangilaski Baltosport EST DCK2 81
73 Eleanora Lanina Keila Koertesõpradeklubi IPSON EST DCK2 73
DCK3
100 Laura-Liis Ansi EST DCK3 100
90 Gerte Visnu EST DCK3 90
DCM
100 Edmunds Melkerts Dog Sport Carnikava LV DCM 100
90 Lauri Pugast Baltosport / Muuga Hirm EST DCM 90
90 Oliver Kiho Eesti Kelgukoerte Klubi EST DCM 90
73 Lloyd Clark Forest of Dean Canicross GBR DCM 73
66 Priit Suviste EST DCM 66
DCW
100 Merilin Jürisaar Baltosport EST DCW 100
90 Heidi Liimatainen Team We Run FIN DCW 90
81 Marge Nõmm EST DCW 81
73 Kristi Pai Est DCW 73
66 Tarja Tihula Team We Run FIN DCW 66
59 Egle Rebane-Klemm EST DCW 59
53 Laura-Liisa Heinoja EST DCW 53
53 Hanna Liis Kiho EST DCW 53
43 Annika Ojasild EST DCW 43
39 Kristiina Värs EST DCW 39
35 Kathrin Hofmann Mitteldeutscher Schlittenhunde Club GER DCW 35
31 Kaja Loot EST DCW 31
DS1
100 Ain Reppo EST DS1 100
90 Anu Raja Baltosport est DS1 90
81 Liina Kahu Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS1 81
73 Kadi Keskpalu Urban Rush EST DS1 73
66 Alina Liski Baltosport EST DS1 66
DS2
100 Ain Reppo EST DS2 100
90 Kairi Zvirik Urban Rush EST DS2 90
90 Edijs Brūveris Dog Sports Carnikava LTV DS2 90
81 Sarmīte Linde Dog Sport Carnikava LVA DS2 81
73 Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS2 73
66 Liane Lubi Baltosport EST DS2 66
59 Juri Kont EST DS2 59
53 Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS2 53
48 Kathrin Hofmann Mitteldeutscher Schlittenhunde Club GER DS2 48
TRAINING
100 Ann Aosaar EST TRAINING 100
100 Helle Arroella EST TRAINING 100
Koht Aeg Võistlusnumber ja nimi Klubi Riik Võistlusklass
DBM
1 00:05:09 (4) Alens Zvilna Dog Sport Carnikava LTV DBM OPEN Lae diplom
2 00:05:16 (2) Taivo Kangilaski Baltosport EST DBM RNB Lae diplom
3 00:05:20 (1) Raimonds Kleinbergs RaceDog Latvia LAT DBM OPEN Lae diplom
4 00:05:34 (3) Lloyd Clark Forest of Dean Canicross GBR DBM OPEN Lae diplom
DBW
1 00:05:15 (7) Heidi Liimatainen Team We Run FIN DBW OPEN Lae diplom
2 00:05:19 (6) Ginta Elizabeth Kleinberga RaceDog Latvia LAT DBW OPEN Lae diplom
3 00:05:24 (12) Ingūna Brūveris Dog Sports Carnikava LTV DBW OPEN Lae diplom
4 00:06:15 (8) Jelena Dolski koertekool Leader EST DBW OPEN Lae diplom
5 00:06:26 (10) Reet Volt Leader EST DBW OPEN Lae diplom
5 00:06:26 (19) Sarmīte Linde Dog Sport Carnikava LVA DBW OPEN Lae diplom
7 00:06:58 (11) Alice Lindlo Baltosport Est DBW RNB Lae diplom
8 00:07:15 (13) Julija Osipova RaceDog Latvia LAT DBW RNB Lae diplom
9 00:07:30 (9) Kathrin Hofmann Mitteldeutscher Schlittenhunde Club GER DBW OPEN Lae diplom
DCK2
1 00:00:50 (83) Ralfs Melkerts Dog Sport Carnikava LV DCK2 OPEN Lae diplom
2 00:00:52 (89) Meribel Keisi Kilu EST DCK2 Lae diplom
3 00:00:57 (82) Rene Kangilaski Baltosport EST DCK2 RNB Lae diplom
4 00:01:18 (84) Eleanora Lanina Keila Koertesõpradeklubi IPSON EST DCK2 OPEN Lae diplom
DCK3
1 00:00:54 (85) Laura-Liis Ansi EST DCK3 OPEN Lae diplom
2 00:01:01 (81) Gerte Visnu EST DCK3 RNB Lae diplom
DCM
1 00:09:01 (35) Edmunds Melkerts Dog Sport Carnikava LV DCM OPEN Lae diplom
2 00:10:13 (32) Lauri Pugast Baltosport / Muuga Hirm EST DCM RNB Lae diplom
2 00:10:13 (36) Oliver Kiho Eesti Kelgukoerte Klubi EST DCM RNB Lae diplom
4 00:10:54 (33) Lloyd Clark Forest of Dean Canicross GBR DCM OPEN Lae diplom
5 00:11:49 (38) Priit Suviste EST DCM RNB Lae diplom
DCW
1 00:10:06 (43) Merilin Jürisaar Baltosport EST DCW OPEN Lae diplom
2 00:10:18 (44) Heidi Liimatainen Team We Run FIN DCW OPEN Lae diplom
3 00:11:41 (48) Marge Nõmm EST DCW OPEN Lae diplom
4 00:12:02 (47) Kristi Pai Est DCW OPEN Lae diplom
5 00:12:46 (55) Tarja Tihula Team We Run FIN DCW OPEN Lae diplom
6 00:13:27 (46) Egle Rebane-Klemm EST DCW OPEN Lae diplom
7 00:14:38 (49) Laura-Liisa Heinoja EST DCW OPEN Lae diplom
7 00:14:38 (51) Hanna Liis Kiho EST DCW RNB Lae diplom
9 00:14:57 (54) Annika Ojasild EST DCW OPEN Lae diplom
10 00:16:22 (52) Kristiina Värs EST DCW RNB Lae diplom
11 00:17:32 (45) Kathrin Hofmann Mitteldeutscher Schlittenhunde Club GER DCW RNB Lae diplom
12 00:18:34 (50) Kaja Loot EST DCW OPEN Lae diplom
DS1
1 00:06:48 (42) Ain Reppo EST DS1 OPEN Lae diplom
2 00:07:13 (26) Anu Raja Baltosport est DS1 OPEN Lae diplom
3 00:09:21 (24) Liina Kahu Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS1 RNB Lae diplom
4 00:09:40 (27) Kadi Keskpalu Urban Rush EST DS1 RNB Lae diplom
5 00:12:01 (25) Alina Liski Baltosport EST DS1 OPEN Lae diplom
DS2
1 00:06:18 (17) Ain Reppo EST DS2 OPEN Lae diplom
2 00:06:52 (40) Edijs Brūveris Dog Sports Carnikava LTV DS2 OPEN Lae diplom
3 00:07:27 (14) Sarmīte Linde Dog Sport Carnikava LVA DS2 OPEN Lae diplom
4 00:07:35 (41) Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS2 RNB Lae diplom
5 00:07:41 (21) Liane Lubi Baltosport EST DS2 RNB Lae diplom
6 00:07:44 (22) Juri Kont EST DS2 OPEN Lae diplom
7 00:07:59 (20) Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS2 RNB Lae diplom
8 00:08:49 (30) Kathrin Hofmann Mitteldeutscher Schlittenhunde Club GER DS2 OPEN Lae diplom
9 00:10:45 (18) Kairi Zvirik Urban Rush EST DS2 OPEN Lae diplom
TRAINING
1 00:17:37 (60) Ann Aosaar EST TRAINING OPEN Lae diplom
1 00:23:26 (61) Helle Arroella EST TRAINING OPEN Lae diplom
Koht Aeg Võistlusnumber ja nimi Klubi Riik Võistlusklass
Tulemusi ei ole
Koht Aeg Võistlusnumber ja nimi Klubi Riik Võistlusklass
Tulemusi ei ole