Vooremäe EDC-l saab kohapeal testida, vaktsineerimispass või kiirtesti tulemus on kohustuslikud esitada.

Vastavalt valitsuse kehtestatud nõuetele on võistlema tulles kohustuslik esitada kas kehtiv:

  • COVID19 vaktsineerimispass
  • tunnistus COVID19 läbipõdemisest viimase 6 kuu jooksul
  • viimase 48 tunni jooksul sooritatud kiirtesti negatiivne tulemus (mille peab läbi viima tervishoiutöötaja või võistlusel kohapeal korraldaja)
  • viimase 72 tunni jooksul sooritatud tavatesti negatiivne tulemus

Kiirtestid, mis ei ole tehtud tervishoiutöötaja või võistluspäeval võistluse korraldaja poolt, ei ole kehtivad.
Nakkusohutuse tõendamise kohustust ei ole alaealistel.

Võistluspäeva hommikul saab kohapeal teha kiirtesti, mille proov võetakse nina eesmisest osast. Kiirtesti tegemine tuleb märkida registreerimisel ja on tasuline (10€).

Pro Plan Estonian Dryland Cup
Koondtulemused
Koondtulemuse saamiseks tuleb osaleda vähemalt kolmel etapil, kirja läheb neli parimat tulemust.

Koht Punkte Nimi Klubi Riik Klass EVS EDC2 EDC3 EDC4 Diplom
DBM
250 Lloyd Clark Baltosport EST DBM 60 100 90
234 Aksel Weiler Baltosport EST DBM 60 90 84
160 Pekka Niemi FIN DBM 60 100
138 Elvar Alasi EST DBM 60 78
138 Taivo Kangilaski Baltosport EST DBM 60 78
84 Silver Viira Agirre Sport EST DBM 84
60 Rene Kangilaski Baltosport EST DBM 60
60 Carl Liiva EST DBM 60
60 Kaspars Krievs LTV DBM 60
60 Aleksei Anatoljevitš UKR DBM 60
60 Sami Kindt FIN DBM 60
60 Juha Lipponen FIN DBM 60
DBW
260 Heidi Liimatainen Team We Run FIN DBW 60 100 100
240 Janica Kindt Team We Run FIN DBW 60 90 90
202 Sandra Nurme EST DBW 60 74 68
144 Liina Kahu EST DBW 60 84
144 Inguna Bruvere LTV DBW 60 84
138 Aire Allipere EST DBW 60 78
138 Janne Bergmann EST DBW 60 78
134 Caisa Inkinen Team We Run FIN DBW 60 74
70 Tarja Tihula Team We Run FIN DBW 70
60 Salla Vuoti Team We Run FIN DBW 60
60 Sara Pöllanen FIN DBW 60
60 Marit Kuus Baltosport EST DBW 60
60 Kirsi Immonen FIN DBW 60
60 Laura Liivat EST DBW 60
DCM
240 Raido Laidla EST DCM 60 90 90
238 Aigar Kuus Baltosport EST DCM 60 100 78
212 Tarvo Siim Baltosport EST DCM 60 78 74
206 Igor Kalužin EST DCM 60 74 72
202 Lloyd Clark Baltosport EST DCM 60 72 70
144 Aleksandr Vassiljev EST DCM 60 84
100 Tomi Cavenius Team We Run FIN DCM 100
84 Pekka Niemi SiSuVa FIN DCM 84
60 Normunds Gelzis LTV DCM 60
60 Mika Vänni FIN DCM 60
60 Dagnis Boltrikovs Dodkepu.lv LTV DCM 60
60 Martin Laanemäe EST DCM 60
DCW
260 Janica Kindt Team We Run FIN DCW 60 100 100
228 Hanna-Maria Zeilanova EST DCW 60 84 84
224 Heidi Liimatainen Team We Run FIN DCW 60 74 90
216 Krislin Pärt Baltosport EST DCW 60 78 78
200 Virve Vuks Baltosport EST DCW 60 68 72
130 Keidi Mäe Baltosport EST DCW 60 70
130 Kaja Loot Baltosport EST DCW 60 70
126 Aliis Julianus EST DCW 60 66
90 Kätlin Pillart EST DCW 90
74 Julia Kemppinen Team We Run FIN DCW 74
72 Egle Rebane-Klemm Baltosport EST DCW 72
68 Gea Otsa Baltosport EST DCW 68
66 Liane Lubi Myrgel EST DCW 66
60 Kairi Kreek Baltosport EST DCW 60
60 Salla Vuoti Team We Run FIN DCW 60
60 Marika Jylhä FIN DCW 60
60 Sanna Härkönen FIN DCW 60
60 Kätlin Hõbemägi EST DCW 60
60 Sara Pöllanen FIN DCW 60
60 Iveta Lange LTV DCW 60
60 Caisa Inkinen FIN DCW 60
60 Kristlin Kõrgesaar EST DCW 60
60 Kristine Sniedze Dodkepu.lv LTV DCW 60
60 Mara Skrinda LTV DCW 60
60 Tatjana Zhichkuvene EST DCW 60
60 Ronja Nieminen Team We Run FIN DCW 60
60 Svetlana Andreicena LTV DCW 60
60 Emma Jäger EST DCW 60
60 Madlike Eljand EST DCW 60
60 Baiba Mežgaile Dodkepu.lv LTV DCW 60
60 Ira Kasinova UKR DCW 60
60 Reni Tamm EST DCW 60
60 Kristine Bormane LTV DCW 60
DS1
60 Ene Ehrlich EST DS1 60
60 Ene Ehrlich EST DS1 60
60 Ain Reppo EST DS1 60
60 Gea Otsa EST DS1 60
60 Katherina Viltok EST DS1 60
60 Lloyd Clark Baltosport EST DS1 60
60 Juri Kont EST DS1 60
60 Kirsi Immonen FIN DS1 60
60 Richard Põldmaa Estonian Nordic Dogs EST DS1 60
60 Sanna Lipponen FIN DS1 60
DS1O
260 Tarja Tihula FIN DS1O 60 100 100
234 Anu Raja Baltosport EST DS1O 60 90 84
156 Virve Vuks Baltosport EST DS1O 78 78
90 Sara Pöllänen UVU FIN DS1O 90
84 Laura Liis Ansi EST DS1O 84
74 Andrei Gellart TailsPlanet EST DS1O 74
DS1R
250 Rauno-Sten Reile EST DS1R 60 100 90
150 Heike Randlahe EST DS1R 60 90
138 Peep Eller EST DS1R 60 78
134 Marine Vanna EST DS1R 60 74
100 Richard Põldmaa Estonian Nordic Dogs EST DS1R 100
84 Erle Hermann Agirre Sport EST DS1R 84
DS2
222 Richard Põldmaa Estonian Nordic Dogs EST DS2 60 78 84
194 Annaliisa Raidjõe EST DS2 60 60 74
190 Alice Lindlo Baltosport EST DS2 100 90
144 Liane Lubi EST DS2 60 84
134 Ain Reppo EST DS2 60 74
130 Peep Eller EST DS2 60 70
126 Kaja Loot Baltosport EST DS2 60 66
100 Sara Pöllänen UVU FIN DS2 100
90 Jarmo Nikolai Free Spirit Paws EST DS2 90
84 Erle Hermann Agirre Sport EST DS2 84
72 Silver Viira Agirre Sport EST DS2 72
68 Raido Maasik Agirre Sport EST DS2 68
64 Martin Kreek Baltosport EST DS2 64
62 Kairi Kreek Baltosport EST DS2 62
60 Kaspars Krievs LTV DS2 60
60 Kostiantyn Skipor UKR DS2 60
60 Daria Doroshina RUS DS2 60
60 Ülle Aaslav-Kaasik Baltosport EST DS2 60
60 Lloyd Clark Baltosport EST DS2 60
60 Virve Vuks Baltosport EST DS2 60
60 Aleksandr Posilajev UKR DS2 60
60 Aire Allipere Ruta & Rally EST DS2 60
DCK1
234 Siim Nurme EST DCK1 60 84 90
160 Carl Liiva EST DCK1 60 100
100 Kristen Kreek Baltosport EST DCK1 100
90 Kert Kreek Baltosport EST DCK1 90
DCK2
260 Randel Kuus Baltosport EST DCK2 60 100 100
240 Rene Kangilaski Baltosport EST DCK2 60 90 90
144 Kristofer Laine EST DCK2 60 84
84 Laura Luhtaru EST DCK2 84
78 Oliver Vaan EST DCK2 78
74 Chris Nõlvak Baltosport EST DCK2 74

Pro Plan Estonian Dryland Cup
Palivere koertesprindi tulemused

Koht Aeg Nr Nimi Klubi Riik Klass
DBM
1 00:05:39 35 Pekka Niemi SiSuVa FIN DBM Lae diplom
2 00:07:08 1 Lloyd Clark Baltosport GBR DBM Lae diplom
3 00:07:21 26 Aksel Weiler EST DBM Lae diplom
4 00:07:24 2 Taivo Kangilaski Baltosport EST DBM Lae diplom
DBW
1 00:06:29 5 Heidi Liimatainen Team We Run FIN DBW Lae diplom
2 00:06:54 6 Janica Kindt Team We Run FIN DBW Lae diplom
3 00:07:59 73 Inguna Bruvere Dog Sport Carnikava LTV DBW Lae diplom
4 00:08:26 67 Janne Bergmann EST DBW Lae diplom
5 00:08:34 37 Caisa Inkinen Team We Run FIN DBW Lae diplom
6 00:08:40 74 Inguna Bruvere Dog Sport Carnikava LTV DBW Lae diplom
7 00:08:49 36 Tarja Tihula Team We Run FIN DBW Lae diplom
8 00:18:19 68 Sandra Nurme EST DBW Lae diplom
DCM
1 00:09:38 56 Tomi Cavenius Team We Run FIN DCM Lae diplom
2 00:10:26 41 Raido Laidla Baltosport EST DCM Lae diplom
3 00:10:37 62 Pekka Niemi SiSuVa FIN DCM Lae diplom
4 00:10:47 59 Aigar Kuus Baltosport EST DCM Lae diplom
5 00:11:13 42 Tarvo Siim Baltosport EST DCM Lae diplom
6 00:11:23 44 Igor Kalužin EST DCM Lae diplom
7 00:15:05 55 Lloyd Clark Baltosport GBR DCM Lae diplom
DCW
1 00:12:52 47 Janica Kindt Team We Run FIN DCW Lae diplom
2 00:12:53 46 Heidi Liimatainen Team We Run FIN DCW Lae diplom
3 00:13:10 52 Hanna-Maria Zeilanova Team Extreme Estonia EST DCW Lae diplom
4 00:13:40 51 Krislin Pärt Baltosport EST DCW Lae diplom
5 00:13:41 65 Julia Kemppinen Team We Run FIN DCW Lae diplom
6 00:17:29 49 Virve Vuks Baltosport EST DCW Lae diplom
7 00:20:05 61 Keidi Mäe Baltosport EST DCW Lae diplom
8 00:21:02 60 Gea Otsa Baltosport EST DCW Lae diplom
9 00:27:16 63 Liane Lubi Myrgel EST DCW Lae diplom
N/A 50 Kätlin Pillart EST DCW
DS1O
1 00:08:11 32 Tarja Tihula Team We Run FIN DS1O Lae diplom
2 00:09:09 64 Sara Pöllänen UVU FIN DS1O Lae diplom
3 00:09:20 18 Anu Raja Baltosport EST DS1O Lae diplom
4 00:13:07 9 Virve Vuks Baltosport EST DS1O Lae diplom
DS1R
1 00:08:00 29 Richard Põldmaa Estonian Nordic Dogs EST DS1R Lae diplom
2 00:08:46 33 Rauno-Sten Reile EST DS1R Lae diplom
N/A 23 Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS1R
DS2
1 00:07:03 38 Sara Pöllänen UVU FIN DS2 Lae diplom
2 00:07:41 11 Alice Lindlo Baltosport EST DS2 Lae diplom
3 00:08:41 39 Liane Lubi Myrgel EST DS2 Lae diplom
3 00:08:41 40 Richard Põldmaa Estonian Nordic Dogs EST DS2 Lae diplom
5 00:10:07 31 Annaliisa Raidjõe EST DS2 Lae diplom
N/A 8 Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS2
DCK1
1 00:02:41 90 Carl Liiva EST DCK1 Lae diplom
2 00:04:12 85 Siim Nurme EST DCK1 Lae diplom
N/A 89 Kasper Kuus Baltosport EST DCK1
DCK2
1 00:02:00 81 Randel Kuus Baltosport EST DCK2 Lae diplom
2 00:02:03 82 Rene Kangilaski Baltosport EST DCK2 Lae diplom
3 00:02:15 87 Laura Luhtaru EST DCK2 Lae diplom

Pro Plan Estonian Dryland Cup
Paluküla koertesprindi tulemused

Koht Aeg Nr Nimi Klubi Riik Klass
DBM
1 00:04:32 1 Lloyd Clark Baltosport GBR DBM Lae diplom
2 00:04:38 26 Aksel Weiler Baltosport EST DBM Lae diplom
3 00:05:57 4 Silver Viira Agirre Sport EST DBM Lae diplom
4 00:08:53 3 Elvar Alasi Seminarium EST DBM Lae diplom
N/A 2 Taivo Kangilaski Baltosport EST DBM
DBW
1 00:04:29 5 Heidi Liimatainen Team We Run FIN DBW Lae diplom
2 00:04:45 6 Janica Kindt Team We Run FIN DBW Lae diplom
3 00:05:32 27 Liina Kahu EST DBW Lae diplom
4 00:08:06 7 Aire Allipere Seminarium EST DBW Lae diplom
5 00:08:42 28 Sandra Nurme EST DBW Lae diplom
DCM
1 00:06:13 45 Aigar Kuus Baltosport EST DCM Lae diplom
2 00:06:16 41 Raido Laidla Baltosport EST DCM Lae diplom
3 00:06:39 43 Aleksandr Vassiljev EST DCM Lae diplom
4 00:06:52 42 Tarvo Siim Baltosport EST DCM Lae diplom
5 00:06:57 44 Igor Kalužin EST DCM Lae diplom
6 00:08:12 55 Lloyd Clark Baltosport GBR DCM Lae diplom
DCW
1 00:07:22 47 Janica Kindt Team We Run FIN DCW Lae diplom
2 00:07:44 50 Kätlin Pillart EST DCW Lae diplom
3 00:07:55 52 Hanna-Maria Zeilanova Team Extreme Estonia EST DCW Lae diplom
4 00:07:56 51 Krislin Pärt Baltosport EST DCW Lae diplom
5 00:08:05 46 Heidi Liimatainen Team We Run FIN DCW Lae diplom
6 00:08:07 53 Egle Rebane-Klemm Baltosport EST DCW Lae diplom
7 00:09:56 48 Kaja Loot Baltosport EST DCW Lae diplom
8 00:10:39 49 Virve Vuks Baltosport EST DCW Lae diplom
9 00:10:53 57 Aliis Julianus EST DCW Lae diplom
N/A 54 Magdalena Donerstak Agirre Sport EST DCW
DS1O
1 00:05:06 32 Tarja Tihula Team We Run FIN DS1O Lae diplom
2 00:05:51 18 Anu Raja Baltosport EST DS1O Lae diplom
3 00:06:35 19 Laura Liis Ansi EST DS1O Lae diplom
4 00:09:05 9 Virve Vuks Baltosport EST DS1O Lae diplom
5 00:10:13 20 Andrei Gellart TailsPlanet EST DS1O Lae diplom
DS1R
1 00:05:42 33 Rauno-Sten Reile EST DS1R Lae diplom
2 00:06:53 34 Heike Randlahe EST DS1R Lae diplom
3 00:07:05 22 Erle Hermann Agirre Sport EST DS1R Lae diplom
4 00:07:12 23 Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS1R Lae diplom
5 00:09:24 25 Marine Vanna Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS1R Lae diplom
N/A 24 Gea Otsa Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS1R
DS2
1 00:04:31 11 Alice Lindlo Baltosport EST DS2 Lae diplom
2 00:04:39 30 Jarmo Nikolai Free Spirit Paws EST DS2 Lae diplom
3 00:04:43 13 Erle Hermann Agirre Sport EST DS2 Lae diplom
4 00:04:46 29 Richard Põldmaa Estonian Nordic Dogs EST DS2 Lae diplom
5 00:04:47 12 Ain Reppo EST DS2 Lae diplom
6 00:04:49 14 Silver Viira Agirre Sport EST DS2 Lae diplom
7 00:05:03 8 Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS2 Lae diplom
8 00:05:41 58 Raido Maasik Agirre Sport EST DS2 Lae diplom
9 00:05:55 10 Kaja Loot Baltosport EST DS2 Lae diplom
10 00:05:56 17 Martin Kreek Baltosport EST DS2 Lae diplom
11 00:06:35 16 Kairi Kreek Baltosport EST DS2 Lae diplom
12 00:06:41 31 Annaliisa Raidjõe EST DS2 Lae diplom
N/A 15 Hardi Riis Baltosport EST DS2
DCK1
1 00:03:31 84 Kristen Kreek Baltosport EST DCK1 Lae diplom
2 00:04:12 83 Kert Kreek Baltosport EST DCK1 Lae diplom
3 00:05:06 85 Siim Nurme EST DCK1 Lae diplom
DCK2
1 00:02:47 81 Randel Kuus Baltosport EST DCK2 Lae diplom
2 00:03:10 82 Rene Kangilaski Baltosport EST DCK2 Lae diplom
3 00:03:22 87 Kristofer Laine EST DCK2 Lae diplom
4 00:03:55 88 Oliver Vaan EST DCK2 Lae diplom
5 00:05:23 86 Chris Nõlvak Baltosport EST DCK2 Lae diplom
RELAY
1 00:06:43 Tarvo Siim, Alice Lindlo, Raido Maasik EST RELAY Lae diplom
2 00:06:44 Tarja Tihula, Heidi Liimatainen, Janica Kindt FIN RELAY Lae diplom
3 00:07:14 Aleksandr Vassiljev, Laura-Liis Ansi, Aksel Weiler EST RELAY Lae diplom
4 00:07:35 Kaja Loot, Erle Hermann, Silver Viira EST RELAY Lae diplom
5 00:07:57 Virve Vuks, Anu Raja, Marit Kuus EST RELAY Lae diplom
6 00:10:31 Kristofer Laine, Sandra Nurme, Aliis Julianus EST RELAY Lae diplom

Pro Plan Estonian Dryland Cup | Pro Plan Estonian Virtual Sprint
Virtuaalsprindi tulemused

Ajana kuvatakse 4 km läbimise aega, mis on võetud oma raja läbimise aja jagamisel raja pikkusega ning korrutamisel arvestusliku pikkusega.
VÕISTLEJATE PILDID

Parimate piltidega võistlejaid autasustame järgmisel mitte-virtuaalselt toimuval etapil, kuid anname auhinna saajatest varem teada.

Koht Aeg Nimi Klubi Riik Klass
DBM
1 00:06:51 Juha Lipponen FIN DBM Lae diplom 4.00km; 06:51
2 00:07:23 Pekka Niemi FIN DBM Lae diplom 5.26km; 09:43
3 00:07:55 Lloyd Clark Baltosport EST DBM Lae diplom 4.00km; 07:55
4 00:08:56 Taivo Kangilaski Baltosport EST DBM Lae diplom 4.00km; 08:56
5 00:09:09 Lloyd Clark Baltosport EST DBM Lae diplom 4.00km; 09:09
6 00:09:51 Kaspars Krievs LTV DBM Lae diplom 4.58km; 11:17
7 00:11:20 Aksel Weiler Baltosport EST DBM Lae diplom 4.15km; 11:20
8 00:11:29 Aleksei Anatoljevitš UKR DBM Lae diplom 4.91km; 14:06
9 00:12:47 Rene Kangilaski Baltosport EST DBM Lae diplom 4.04km; 12:55
10 00:14:44 Elvar Alasi EST DBM Lae diplom 4.16km; 15:19
10 00:14:44 Sami Kindt FIN DBM Lae diplom 4.00km; 14:44
12 00:31:46 Carl Liiva EST DBM Lae diplom 4.21km; 33:26
DBW
1 00:06:51 Kirsi Immonen FIN DBW Lae diplom 4.02km; 06:53
2 00:08:07 Marit Kuus Baltosport EST DBW Lae diplom 4.01km; 08:08
3 00:08:37 Heidi Liimatainen Team We Run FIN DBW Lae diplom 4.00km; 08:37
4 00:08:45 Caisa Inkinen Team We Run FIN DBW Lae diplom 4.02km; 08:48
5 00:08:50 Sara Pöllanen FIN DBW Lae diplom 4.06km; 08:58
6 00:08:55 Janica Kindt Team We Run FIN DBW Lae diplom 4.01km; 08:56
7 00:09:02 Janne Bergmann EST DBW Lae diplom 4.14km; 09:21
8 00:09:12 Salla Vuoti Team We Run FIN DBW Lae diplom 4.01km; 09:13
9 00:09:17 Janne Bergmann EST DBW Lae diplom 4.11km; 09:32
10 00:09:44 Liina Kahu EST DBW Lae diplom 4.14km; 10:04
11 00:10:20 Inguna Bruvere LTV DBW Lae diplom 4.73km; 12:13
12 00:11:34 Inguna Bruvere LTV DBW Lae diplom 4.76km; 13:46
13 00:12:14 Laura Liivat EST DBW Lae diplom 6.22km; 19:01
14 00:14:42 Aire Allipere EST DBW Lae diplom 4.14km; 15:13
15 00:17:21 Sandra Nurme EST DBW Lae diplom 4.02km; 17:26
DCM
1 00:12:50 Aigar Kuus Baltosport EST DCM Lae diplom 4.00km; 12:50
2 00:14:39 Tarvo Siim Baltosport EST DCM Lae diplom 4.01km; 14:41
3 00:15:02 Lloyd Clark Baltosport EST DCM Lae diplom 4.00km; 15:02
4 00:15:04 Mika Vänni FIN DCM Lae diplom 4.30km; 16:12
5 00:15:09 Aleksandr Vassiljev EST DCM Lae diplom 4.13km; 15:09
6 00:16:16 Igor Kalužin EST DCM Lae diplom 4.83km; 19:38
6 00:16:16 Raido Laidla EST DCM Lae diplom 4.01km; 16:18
8 00:16:21 Dagnis Boltrikovs Dodkepu.lv LTV DCM Lae diplom 4.64km; 18:58
9 00:18:02 Martin Laanemäe EST DCM Lae diplom 4.03km; 18:10
10 00:30:53 Normunds Gelzis LTV DCM Lae diplom 4.00km; 30:53
DCW
1 00:15:16 Janica Kindt Team We Run FIN DCW Lae diplom 4.00km; 15:16
2 00:15:36 Hanna-Maria Zeilanova EST DCW Lae diplom 4.03km; 15:43
3 00:15:40 Ira Kasinova UKR DCW Lae diplom 4.90km; 19:12
4 00:17:18 Krislin Pärt Baltosport EST DCW Lae diplom 4.03km; 17:26
5 00:17:21 Sara Pöllanen FIN DCW Lae diplom 4.01km; 17:24
6 00:17:40 Kristine Bormane Dog Sport Carnikava LTV DCW Lae diplom 4.95km; 21:52
7 00:17:42 Kristlin Kõrgesaar EST DCW Lae diplom 4.05km; 17:55
8 00:17:58 Svetlana Andreicena LTV DCW Lae diplom 4.51km; 20:15
9 00:18:02 Sanna Härkönen FIN DCW Lae diplom 4.02km; 18:07
10 00:18:09 Iveta Lange LTV DCW Lae diplom 4.55km; 20:39
11 00:18:12 Marika Jylhä FIN DCW Lae diplom 4.00km; 18:12
11 00:18:12 Emma Jäger EST DCW Lae diplom 4.00km; 18:12
13 00:18:30 Kätlin Hõbemägi EST DCW Lae diplom 4.01km; 18:33
14 00:19:04 Reni Tamm EST DCW Lae diplom 4.00km; 19:04
15 00:19:18 Baiba Mežgaile Dodkepu.lv LTV DCW Lae diplom 4.72km; 22:47
16 00:19:27 Tatjana Zhichkuvene EST DCW Lae diplom 4.09km; 19:53
17 00:19:55 Kristine Sniedze Dodkepu.lv LTV DCW Lae diplom 4.49km; 22:21
18 00:20:33 Keidi Mäe Baltosport EST DCW Lae diplom 4.01km; 20:36
19 00:21:06 Kairi Kreek Baltosport EST DCW Lae diplom 4.01km; 21:09
20 00:21:27 Virve Vuks Baltosport EST DCW Lae diplom 4.03km; 21:37
21 00:21:41 Kaja Loot Baltosport EST DCW Lae diplom 4.04km; 21:54
22 00:21:44 Ronja Nieminen Team We Run FIN DCW Lae diplom 4.00km; 21:44
23 00:26:25 Madlike Eljand EST DCW Lae diplom 4.00km; 26:25
24 00:27:33 Aliis Julianus EST DCW Lae diplom 5.07km; 34:55
25 00:28:40 Caisa Inkinen FIN DCW Lae diplom 4.00km; 28:40
26 00:31:27 Mara Skrinda LTV DCW Lae diplom 4.23km; 33:15
27 00:35:38 Salla Vuoti Team We Run FIN DCW Lae diplom 4.02km; 35:49
28 00:36:41 Heidi Liimatainen Team We Run FIN DCW Lae diplom 4.17km; 36:41
DS1
1 00:07:23 Kirsi Immonen FIN DS1 Lae diplom 4.03km; 07:26
2 00:08:41 Sanna Lipponen FIN DS1 Lae diplom 4.00km; 08:41
3 00:09:34 Richard Põldmaa Baltosport EST DS1 Lae diplom 4.04km; 09:40
4 00:09:41 Lloyd Clark Baltosport EST DS1 Lae diplom 4.00km; 09:41
5 00:10:32 Anu Raja Baltosport EST DS1 Lae diplom 4.36km; 11:29
6 00:10:51 Tarja Tihula FIN DS1 Lae diplom 4.00km; 10:51
7 00:11:17 Rauno-Sten Reile EST DS1 Lae diplom 6.00km; 16:55
8 00:11:37 Ain Reppo EST DS1 Lae diplom 4.96km; 14:24
9 00:11:39 Peep Eller EST DS1 Lae diplom 4.80km; 13:59
10 00:12:59 Juri Kont EST DS1 Lae diplom 4.39km; 14:15
11 00:13:02 Ene Ehrlich EST DS1 Lae diplom 4.01km; 13:04
12 00:13:03 Ene Ehrlich EST DS1 Lae diplom 4.06km; 13:15
13 00:13:06 Katherina Viltok EST DS1 Lae diplom 4.48km; 14:40
14 00:14:20 Marine Vanna EST DS1 Lae diplom 4.01km; 14:42
15 00:17:47 Heike Randlahe EST DS1 Lae diplom 4.50km; 20:00
16 00:19:28 Gea Otsa EST DS1 Lae diplom 4.60km; 22:23
DS2
1 00:08:41 Lloyd Clark Baltosport EST DS2 Lae diplom 4.00km; 08:41
2 00:09:02 Peep Eller EST DS2 Lae diplom 4.87km; 11:00
3 00:09:19 Richard Põldmaa Baltosport EST DS2 Lae diplom 4.08km; 09:30
4 00:09:20 Liane Lubi EST DS2 Lae diplom 4.02km; 09:23
5 00:09:29 Liane Lubi EST DS2 Lae diplom 4.30km; 10:12
6 00:09:32 Kaspars Krievs LTV DS2 Lae diplom 4.63km; 11:02
7 00:09:45 Liane Lubi EST DS2 Lae diplom 4.08km; 09:57
8 00:09:52 Ain Reppo EST DS2 Lae diplom 4.96km; 12:14
9 00:10:35 Ülle Aaslav-Kaasik Baltosport EST DS2 Lae diplom 5.35km; 14:09
10 00:11:11 Daria Doroshina RUS DS2 Lae diplom 4.01km; 11:13
11 00:11:44 Aleksandr Posilajev UKR DS2 Lae diplom 4.93km; 14:28
12 00:12:05 Kostiantyn Skipor UKR DS2 Lae diplom 4.92km; 14:52
13 00:12:06 Liane Lubi EST DS2 Lae diplom 4.01km; 12:08
14 00:13:22 Virve Vuks Baltosport EST DS2 Lae diplom 4.13km; 13:48
15 00:13:44 Kaja Loot Baltosport EST DS2 Lae diplom 4.06km; 13:56
16 00:14:17 Annaliisa Raidjõe EST DS2 Lae diplom 4.03km; 14:23
17 00:20:36 Aire Allipere Ruta & Rally EST DS2 Lae diplom 4.14km; 21:19
DCK
1 00:21:16 Randel Kuus Baltosport EST DCK Lae diplom 4.00km; 21:16
2 00:24:34 Rene Kangilaski Baltosport EST DCK Lae diplom 4.00km; 24:34
3 00:26:24 Carl Liiva EST DCK Lae diplom 4.03km; 26:36
4 00:30:46 Kristofer Laine EST DCK Lae diplom 4.00km; 30:46
5 00:46:48 Siim Nurme EST DCK Lae diplom 4.05km; 47:23

Toetajad