EDC

Võistle oma lemmikrajal!
Eesti esimene virtuaalne veokoeraspordivõistlus Pro Plan Estonian Virtual Sprint toimub EDC kolmanda etapina juunikuu esimesel nädalavahetusel. Võistlemiseks saad valida ükskõik mis aja reedest pühapäevani, kuid vali jahedama ning oma koerale sobivama temperatuuriga aeg.
EVS tulemus annab EDC hooajatulemusele 60 punkti juurde.

Kirja lähevad jooksud ja sõidud, mis on tehtud 2.-4. juunini 2023. Facebooki ürituse lehele tuleb postitada oma tulemus hiljemalt 4. juuniks 2022 23:59.

VÕISTLE

Läbi koos koeraga vähemalt 4kilomeetrine rada (DCK 1km). Võistelda saab klassides DBM|DBW (ratas), DCM|DCW (jooksmine), DS1O|DS1R|DS2 (tõukeratas) ning DCK1|DCK2 (lastejooks).

TEE PILDID

Tee kaks pilti: üks endast koos koeraga ning teine ekraanikuvana Stravast vms, mis kinnitab raja pikkust ning läbimise aega.

POSTITA

Postita pildid võistluse lehele Facebookis. Postitusse lisa kindlasti teemaviited #proplaneesti #raceedc.

1. Võistle

Vali jahedama temperatuuriga aeg, et koer saaks sportimist nautida. Läbi koos koeraga vähemalt 4kilomeetrine (DCK 1km) rada ning fikseeri see Strava, Google Fit-i või muu sarnase rakendusega. Võistelda saab klassides DBM/DBW (ratas), DCM/DCW (jooksmine), DS1O/DS1R/DS2 (tõukeratas nii ühe või kahe koeraga) ning DCK1/DCK2 (lastejooks). Võistluspaik pole riigiti piiratud.

2. Tee pildid

Tee kaks pilti: üks endast koos koeraga finišis ning teine ekraanikuvana Stravast vms, mis kinnitab raja pikkust ning läbimise aega.

3. Postita

Postita pildid võistluse lehele Facebookis. Postitusse lisa kindlasti teemaviited #proplaneesti #raceedc. Facebooki ürituse lehele tuleb postitada oma tulemus hiljemalt 5. juuniks 2022 23:59.
Ära unusta ka meeldivaks lisada EDC Facebooki lehekülge.
VÕISTLUS FACEBOOKIS

4. Tulemus ja autasustamine

Lisatud postitustest koostame aegade põhjal tulemused, mis avaldame EDC veebilehel (Võistlusklassid on DBM, DBW, DCM, DCW, DS1O, DS1R, DS2). Postitusi, kus puudub võistlejapilt või ekraanikuva, ei arvestata.
Parimate piltide tegijaid autasustame järgmisel EDC etapil. Kiireimaid võistlejaid eraldi ei autasustata.
Virtuaalvõistlus annab EDC hooajaarvestuses 60 punkti, sõltumata tulemusest.
TULEMUSED

Lisareeglid

Võistlemisel tuleb järgida EDC võistlusreegleid (sealhulgas koera vanusemäära).Piltide postitamisega nõustub postitaja pildi kasutamisega võistluse turundusmaterjalides.


Etapi korraldaja

Spordicom MTÜ


Toetajad