EDC

Võistle oma lemmikrajal!
Eesti esimene virtuaalne veokoeraspordivõistlus Pro Plan Estonian Virtual Sprint toimub EDC finaaletapina septembri viimasel nädalavahetusel. Võistlemiseks saad valida ükskõik mis aja reedest pühapäevani.
EVS tulemus annab EDC hooajatulemusele 60 punkti juurde.

Kirja lähevad jooksud ja sõidud, mis on tehtud 23.-25. aprillini 2021. Facebooki ürituse lehele tuleb postitada oma tulemus hiljemalt 25. aprilliks 2021 23:59.

VÕISTLE

Läbi koos koeraga vähemalt 4kilomeetrine rada. Võistelda saab klassides DBM|DBW (ratas), DCM|DCW (jooksmine) ning DS1|DS2 (tõukeratas).

TEE PILDID

Tee kaks pilti: üks endast koos koeraga ning teine ekraanikuvana Stravast vms, mis kinnitab raja pikkust ning läbimise aega.

POSTITA

Postita pildid võistluse lehele Facebookis. Postitusse lisa kindlasti teemaviited #proplaneesti #raceedc.

1. Võistle

Läbi koos koeraga vähemalt 4kilomeetrine rada ning fikseeri see Strava, Google Fit-i või muu sarnase rakendusega. Võistelda saab klassides DBM/DBW (ratas), DCM/DCW (jooksmine) ning DS1/DS2 (tõukeratas nii ühe või kahe koeraga). Võistluspaik pole riigiti piiratud.

2. Tee pildid

Tee kaks pilti: üks endast koos koeraga finišis ning teine ekraanikuvana Stravast vms, mis kinnitab raja pikkust ning läbimise aega.

3. Postita

Postita pildid võistluse lehele Facebookis. Postitusse lisa kindlasti teemaviited #proplaneesti #raceedc. Facebooki ürituse lehele tuleb postitada oma tulemus hiljemalt 25. aprilliks 2021 23:59.
Ära unusta ka meeldivaks lisada EDC Facebooki lehekülge.
VÕISTLUS FACEBOOKIS

4. Tulemus ja autasustamine

Lisatud postitustest koostame aegade põhjal tulemused, mis avaldame EDC veebilehel (Võistlusklassid on DBM, DBW, DCM, DCW, DS1, DS2). Postitusi, kus puudub võistlejapilt või ekraanikuva, ei arvestata.
Parimate piltide tegijaid autasustame järgmisel EDC etapil. Kiireimaid võistlejaid eraldi ei autasustata.
Virtuaalvõistlus annab EDC hooajaarvestuses 60 punkti, sõltumata tulemusest.
TULEMUSED

Lisareeglid

Võistlemisel tuleb järgida EDC võistlusreegleid (sealhulgas koera vanusemäära).
Lastestardid: DCM/DCW võistlusklassis osalejate tulemused, kes järgmistel etappidel osalevad DCK klassides, märgitakse vastavalt nende DCK klassile.
Piltide postitamisega nõustub postitaja pildi kasutamisega võistluse turundusmaterjalides.


Etapi korraldaja

Spordicom MTÜ


Toetajad